08.08.2019 в 16:24

Шахрайство та Інтернет

З розвитком передових технологій і глобалізацією мережі Інтернет бізнес в мережі набирає якісно нових обертів. Наявність широкого вибору пропозицій, яскраві фотографії та товариські Продавці щодня беруть участь у розвитку Інтернет торгівлі. Однак, як і вбудь-якому бізнесі, в мережі так само є шахраї.

Для того, щоб покупки в Інтернеті були завжди приємними і виправдовували всі очікування, слід знати базові схеми шахраїв.


На що звернути увагу в мережі?


Фейкові Інтернет-магазини з низькими цінами;

Підозріло низькі ціни — найулюбленіший прийом аферистів в мережі. Ні для кого не секрет, що натуральна шуба відомого бренду не може коштувати 400 гривень. Саме тому, перед тим, як робити заповітну покупку переконайтеся в надійності Інтернет ресурсу. В хорошому Інтернет магазині повинні бути адекватні ціни, позитивні відгуки і реальні контактні дані.

Вибір варіантів оплати;

Кожен Клієнт має право переглянути товар перед покупкою. Вибирайте тільки накладений платіж. «Справжній» Інтернет магазин завжди запропонує такий варіант оплати і не стане наполягати на поповненні кредитної картки.

Торгівля в соціальних мережах без наявності товарів;

Соціальні мережі найулюбленіша територія аферистів в Інтернеті. Низькі ціни обумовлені, нібито прямими домовленостями з заводами-виробниками і обов'язково такий товар треба оплатити повністю. Зазвичай, після проведення повної оплати, шахраї в мережі просто блокують акаунт Клієнта. Саме тому, ніколи в Інтернеті не вибирайте тільки зареєстрованих Продавців з дешевим товаром. Дивіться на кількість підписників, читайте відгуки, вибирайте накладений платіж і отримуйте якісні товари.

Віддам даром;

Насьогодні в Інтернеті велика кількість пропозицій подарунків, починаючи відс коворідки, закінчуючи старим комп'ютером. В такому випадку аферисти в мережі попросять оплатити пересилку і перевести на карту 200 гривень. Після отримання грошей шахраї зникають. Так що не варто звертати уваги на подібні оголошення.

Недостовірна інформація.

Несправжні фотографії — це улюблений хід шахраїв. Зазвичай вони розміщують фото, викачане з Інтернету, що не відповідає реальній пропозиції. Кращим варіантом стане попросити у Продавця зробити фото товару в домашніх умовах. Так само, зверніть увагу на час зйомки. Тоді менше ризиків отримати неякісний товар. Крім того, вибирайте тільки перевірені дошки оголошень з клієнтською підтримкою. Тоді ризик отримати неякісний товар в Інтернеті зводиться до нуля.


Приємних і безпечних покупок разом з GrivOne.ua!