21.01.2020 в 03:38

Купувати у Marketplace вигідно!

Marketplace— це онлайн-торговий центр, де різні Продавці можуть швидко продати свої товари або послуги. Завдяки зручному і простому функціоналу в маркетплейс Клієнти можуть всього за пару хвилин знайти все що завгодно і швидко зв'язатися з Продавцем. Крім того, на маркетплейс в режимі онлайн Клієнти можуть порівняти всі ціни на товар або послугу і вибрати найвигідніший варіант для покупки. Як результат маркетплейс є зручними і високо функціональним ресурсом для безпечного і мобільного шопінгу в мережі. Крім ряду переваг нового торговельного майданчику, маркетплейс є максимально простим ресурсом в експлуатації.

Для того, щоб купити товар в Marketplace необхідно:

-Знайти інтернет-магазин, який працює як Marketplace.

-Вибрати товар або послугу, яку Ви бажаєте придбати;

-Написати особисте повідомлення Менеджеру інтернет-магазину;

Зв'язатися з Менеджером інтернет-магазину можливо за допомогою таких дій:

-Написати, вибравши форму«Повідомлення»;

-Скористатися формою «Товар ще в наявності?» І відправити повідомлення.

Купівля.

-Для того, щоб придбати товар, необхідно натиснути кнопку «КУПИТИ», яка знаходиться на сторінці вибраного Вами товару на сайті Marketplace та заповнити необхідні для продажу реквізити.

Онлайн-шопінг в Marketplace не займає багато часу. Зазвичай Продавці відповідають на всі питання Клієнтів миттєво і доставляють товари за допомогою популярних логістичних компаній. Крім можливості швидко зв'язатися з Продавцем і переглянути ціни на бажаний товар, в Marketplace можна побачити рейтинг Продавця та відгуки в уже зроблених покупках. Так мінімізуються ризики шахрайства в мережі.


Чому Marketplace обирають Клієнти в усьому світі?

-Сучасні методи захисту прав Покупців;

-Ефектна вітрина товарів;

-Можливість порівняння цін;

-Рейтинги Продавців;

-Відгуки Клієнтів;

-Зручна форма зв'язку з Продавцем.


Згідно з дослідженнями, розвиток віртуальних торгових центрів в мережі стануть основою якісно нового шопінгу. Тому вже сьогодні на таких ресурсах як Marketplace зареєстровано безліч просунутих користувачів.

Для того, щоб Інтернет-шопінг став вигідним дозвіллям, обирайте тільки кращі віртуальні торгові центри, інтернет-магазини і дошки оголошень. Так Ви зможете отримати якісні товари за доступною ціною.

Насолодитися вигідним Інтернет-шопінгом Ви можете просто зараз на всеукраїнській дошці оголошень GrivOne.ua