08.08.2019 в 16:10

Як визначити порядного Продавця?

Як визначити порядного Продавця?

На сьогодні, онлайн-шопінг знаходить якісно нову популярність. Можливість швидко, і не виходячи з дому, отримати якісний товар роблять бізнес в мережі найпопулярнішим варіантом дозвілля сучасних модниць.

Для того, щоб покупки в Інтернеті були безпечними, а товари тільки якісними, слід вибирати «порядних» Продавців.


Основними правилами вибору порядного продавця в Інтернеті є:


Домен компанії;

Одним із найдієвіших методів для перевірки порядності Продавця є перевірка його домену на час створення. Якщо сайту всього кілька днів, такий Продавець однозначно не викличе довіри, а якщо онлайн-магазину багато років, то сміливо можна укладати безпечні угоди в мережі.

Контактна інформація;

Для того, щоб переконатися в реальності пропозиції, необхідно в першу чергу перевірити номер телефону Інтернет магазину або приватного Продавця. Для цього достатньо лише прописати номер телефону компанії в пошуку Google. Цілком можливо, що є скарги на афериста. Якщо Google нічого не показує, перевіряйте прив'язку номера абонента до програми Viber або WhatsApp. Соціальність і доступність номера телефону викликає довіру і знижує ризики зустрічі з шахраєм в Інтернеті. Крім того, перевіряйте електронну пошту, яка вказана в Інтернет магазині або на дошці оголошень. Зазвичай, електронні адреси завжди засвічуються на різних форумах, що дозволить упевнитися в порядності Продавця в мережі.

Відгуки;
Зробіть пошук назви компанії в
Google. Так є можливість знайти відгуки про роботу Продавця не тільки на його сайті, а й на незалежних веб-майданчиках.

Фотографії;
Довіряйте тільки Продавцям з власними фотографіями. Сторінка товару з викачаними фотографіями або текстом з інших сайтів ніколи не викликає довіри. Всі фото і тексти повинні бути власністю Продавця і без плагіату. Для того, щоб перевірити авторство на фото, попросіть Продавця надіслати оригінал фотографії у високому розширенні. Так Ви зможете добре перевірити всі деталі товару і уникнути зустрічі з шахраєм в мережі.

Для того, щоб покупки в Інтернеті були безпечними слід вибирати тільки давно зареєстровані Інтернет магазини з достовірною контактною інформацією та власними фотографіями, а так само надійні дошки оголошень з хорошою клієнтською підтримкою.

Знайти найбільший вибір товарів, укласти безпечні угоди в Інтернеті і отримати відмінний сервіс в обслуговуванні Ви зможете на дошці безкоштовних оголошень GrivOne вже сьогодні.