28.08.2019 в 09:33

Як правильно продавати нерухомість на GrivOne?

Сьогодні, Інтернет є не тільки основним майданчиком для активного онлайн-шопінгу, а й місцем для укладення серйозних угод. До таких угод відноситься продаж нерухомості в Інтернеті.

Основними правилами для швидкого продажу нерухомості в мережі є:

Рекламні підзаголовки;

Рекламний підзаголовок — ценайпотужніший маркетинговий інструмент. Саме тому, він повинен максимально точно передати всі переваги вашого об*єкту нерухомості і викликати бажання купити. Правильним стане підзаголовок: «Однокімнатна квартира з новим євроремонтом в парковій зоні». Неправильним стане оголошення: «Продам однушку терміново, недорого».

Надання повної інформації;

Ефективне оголошення про продаж квартири має максимально проінформувати потенційного Клієнта про всі переваги об'єкта нерухомості. Необхідно не тільки описати особливості планування, а й переваги територіального розташування. Якщо біля квартири є дитячий сад, школа або парк, сміливо вказуйте це в оголошенні.Так само перевагою для квартири стане безкоштовний паркінг біля новобудови.

Ефективне оголошення про продаж квартири на дошці оголошень має складатися з таких пунктів:

1. Розташування;

Тут необхідно вказати район, а так само прилеглі пам'ятки і інші значущі місця.

2. Планування квартири;

На це 100% покупців звертають особливу увагу. Тому для того, щоб швидко продати квартиру необхідно вказати не тільки її загальну площу, а й площі кімнат, розміри кухні і можливість перепланування в студію.

3. Квартира;

Тут зазвичай вказують наявність або відсутність ремонту, висоту стель, а так само меблі та інші зручності, які входять в вартість квартири. Крім того, необхідно описати наявність всіх комунікацій, лічильників і не забути про красивий вид з вікна.

4. Будинок;

У цьому пункті необхідно максимально прописати всі переваги будинку. Рік побудови, наявність або відсутність ліфтів, а так само інфраструктуру.

5. Документи;

Вкажіть в оголошенні наявність правовстановлюючих документів, відсутність спірних питань і готовність до продажу.

Вибираємо «правильні» ціни;

Перед розміщенням оголошення проведіть детальну аналітику середньої вартості Вашої пропозиції і вказуйте ціну відразу з урахуванням торгу. Крім того, в оголошенні так само необхідно вказувати період продажу. Наприклад, готовність до продажу через три місяці.

Професійні фотографії;

Для того, щоб оголошення про продаж квартири було ефективним рекомендуємо робити тільки професійні фотографії. Для цього оптимальним рішенням буде запрошення предметного фотографа. Зазвичай після розміщення оголошення з професійними фотографіями на популярній дошці оголошень Клієнти з'являються моментально.