25.09.2019 в 11:15

Як правильно подати оголошення на GrivOne.ua?

Для того, щоб стати професійним Продавцем, достатньо мати якісний товар або послугу, навички організації активних продажів в Інтернеті і сучасний ресурс для торгівлі. Таким ресурсом є дошка оголошень GrivOne.ua

Онлайн-торгівля на дошці оголошень GrivOne.ua передбачає проходження наступних етапів:

1. Реєстрація нового користувача на дошці оголошень GrivOne.ua;

Процес реєстрації на сайті GrivOne.ua займає всього кілька хвилин. Для цього достатньо вибрати на сайті кнопку «зареєструватися». Реєстрація на GrivOne.ua можлива за допомогою номера телефону мобільної мережі та електронної пошти. При реєстрації Продавця на GrivOne.ua необхідно вказати діючий номер телефону, активну пошту, придумати пароль і погодиться з правилами використання сервісу, поставивши галочку.

Після проходження реєстрації на GrivOne.ua у Продавця з'являється доступдо розміщення оголошень. Крім того, Продавець може на ресурсі GrivOne.ua створити власний онлайн-магазин (shop) і освоїти майстерність професійного онлайн-бізнесу.

2. Подача ефективних оголошень;

Для того, щоб розмістити оголошенняна дошці GrivOne.ua, слід натиснути на зелену кнопку у верхньому правому куті екрану «Додати оголошення», потім написати заголовок оголошення та перейти в КАТЕГОРІЇ для визначення типу товару, що продається або послуги. Якщо товар, що продається з категорії «транспорт» або «нерухомість», то використовуючи зручні фільтри можна чітко відзначити всі переваги і критерії, що в свою чергу дасть можливість покупцеві ознайомитися з товаром в деталях.

Нижче в описі сам текст, в якому необхідно максимально точно описати переваги Вашого товару, всі плюси і мінуси. Не варто приховувати вади або дефекти, завжди пишіть правду!

Наступним етапом подачі оголошення на GrivOne.ua є завантаження фото і посилання на відеоогляд, якщо такий є. На цьому етапі рекомендуємо вибирати тільки власні фото в хорошій якості для ефективної реклами свого товару. У процесі розміщення оголошенняна GrivOne.ua необхідно так само вказати своє місто, ім'я та контактні дані, номер телефону. Після заповнення всіх пунктів, оголошення є готовим для публікації. Для цього достатньо натиснути на кнопку «Подати оголошення». Через кілька секунд оголошення з'явиться на ресурсі з можливістю контролю Продавцем кількості переглядів і доступом до особистого листування з Клієнтами.

Завдяки мобільності ресурсу, спілкування з Покупцями реалізується в самому зручному форматі. Сайт має додатки для смартфонів і планшетів, які можна завантажити для android в Google Play і для iOS в App Store.

3. Просування оголошень на GrivOne.ua;

Залежно від бажаних результатів Ви можете скористатися однією з платних послуг сайту GrivOne.ua.

До платних послугна GrivOne.ua відносяться такі методи просування оголошень:

• Підняття;

У разі замовлення сервісу «Підняття» Ваше оголошення буде в самому початку списку, що в рази збільшить чисельність показів.

• Виділення;

Таке оголошення буде виділятися на тлі інших помаранчевим кольором, що гарантовано приверне увагу покупців до Вашої пропозиції і забезпечить швидкий продаж товару.

• Закріплення;

Закріплення — це підняття оголошення в початок списку оголошень схожої тематики на 5 діб. Такий метод просування на GrivOne.ua зробить Ваше оголошення помітним і результативним.

• Терміново;

«Терміново» — це можливість максимального залучення уваги до Вашої пропозиції на 5 діб. Згідно з дослідженнями, саме позначка «Терміново» є одним з кращих інструментів для організації швидкого продажу.

Крім ряду ефективних платних послуг, які зроблять Ваше оголошення помітніше на GrivOne.ua є й інші можливості для підвищення онлайн продажів. Це пакети «Преміум», «Турбо» і «ТурбоПлюс».

Пакет «Преміум» передбачає розміщення Вашого оголошення в вигляді слайдера з правій частині від загального списку оголошень. За статистикою, такий варіант розміщення привертає увагу більше і відразу «ліквідує» конкурентів із загального списку. Пакет «Турбо» — це вдале «комбо» закріплення, виділення і позначки «Терміново» з терміном дії на 30 днів, а пакет «Турбо Плюс» дозволить розмістити ефективне оголошення на 90 днів включаючи в себе всі види просування.

4. Вартість банерної реклами на GrivOne.ua.

Ми подбали не тільки про широкий вибір послуг для підвищення Ваших продажів, але і про максимально доступну цінову політику. Середня вартість розміщення рекламних банерів становить 30 грн. Реклама на GrivOne.ua — це простий і ефективний спосіб привернути аудиторію з України!

Переваги:

1. Різноманітна цільова аудиторія;

2. Постійний якісний трафік;

3. Ефективне розміщення банерних місць;

4. Тематичний таргетинг (показ реклами тільки в потрібних вам категоріях сайту);

5. Територіальний таргетинг (показ реклами тільки в потрібних вам регіонах).

З питань розміщення банерної реклами Вам достатньо зв'язатися задміністрацією GrivOne.ua.

Дошка оголошень GrivOne.ua — це перевірений сервіс для швидких онлайн продажів в самому зручному форматі!