Умови розміщення оголошень

УМОВИ РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ

Умови розміщення Оголошень можуть бути змінені в будь-який час сервісом grivone.ua, без повідомлення Користувача. Використання сервісу розміщення Оголошень, після внесення відповідних змін, означає згоду з ними Користувача і встановлює для нього певні зобов’язання та відповідальність за дотримання Умов.

1. Загальні положення

grivone.ua надає Користувачеві можливість розміщувати Оголошення про Товари на Сайті grivone.ua дотримуючись вимог, встановлених Умовами розміщення, УгодоюКористувача та іншими правилами, які регламентують використання grivone.ua.

Розміщення Оголошень здійснюється будь-яким Користувачем, зареєстрованим у встановленому grivone.ua порядку.

Користувач має можливість редагувати, видаляти, знімати з публікації Оголошення, які доступні йому в Особистому кабінеті на Сайті.

Перегляд розміщених у відповідності з даними Умовами Оголошень здійснюється за результатами пошуку в загальному списку одночасно, з Оголошеннями інших користувачів, схожих за змістом або запитом.

2. Умови розміщення оголошень

Продавець зобов'язується розміщувати Оголошення відповідно до вимог на grivone.ua та надавати повну інформацію про Товар і умови його продажу. Розміщуючи Оголошення, Користувач підтверджує, що він має право розпоряджатися Товаром або здійснювати стосовно Товару інші дії, що зазначені в Оголошенні. Користувач має право реалізовувати на grivone.ua належні йому Товари, за умови, що для цього не потрібно спеціальних дозволів.

На grivone.ua заборонені Оголошення про Товари, продаж яких порушує чинне законодавство України.

При розміщенні Оголошень Користувачівgrivone.ua може наносити на надані Користувачем фотографії логотипи  grivone.ua.

3. Зобов'язання Користувача.

Користувач зобов'язаний упевнитися, що продаж його товарів не порушує умов чинного законодавства, а також дозволяється Угодою 
Користувача. Перед подачею Оголошення, Користувач також має ознайомитись з Переліком заборонених товарів.

grivone.com.ua має право змінити або завершити термін демонстрації Оголошення з технічних причин, що знаходяться під контролем або поза контролем grivone.ua.

4. Відомості Користувача при розміщенні Оголошення.

Відомості, надані Користувачем, у тому числі при розміщенні Оголошень на grivone.ua мають бути повними і достовірними, та не сприяти шахрайству та обману.

Користувачеві заборонено:

- укладати угоди з краденими чи підробленими Товарами;

зазіхати на власність третьої особи та його комерційну таємницю;

- утримувати відомості, що ображають чиюсь честь, гідність чи ділову репутацію;

порушувати інтелектуальні права третіх осіб;

- спричиняти шкоду grivone.com.ua, а також ставати причиною повної або часткової втрати grivone.com.ua послуг провайдерів мережі Інтернет, або послуг будь-яких інших осіб;

- іншим чином порушувати чинне законодавство України.

5. Відповідність вимогам.

grivone.ua може вибірково здійснювати перевірку Оголошень на відповідність вимогам цих Умов та Угоди Користувача на будь-якому етапі розміщення Оголошення.

При виявленні в Оголошенні ознак порушення встановлених grivone.ua правил та вимогgrivone.com.ua вправі відмовити у розміщенні Оголошення або припинити показ Оголошення, шляхом його блокування.

6. Гарантії та відповідальність.

Користувач несе відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства України при використанні сервісу розміщення Оголошень, передбачених цими Умовами, Угодою Користувача та іншими положеннями, встановленими grivone.ua і розміщеними на Сайті.

Користувач одноосібно несе відповідальність за реалізацію Товарів, пропозиції про які розміщуються їм на grivone.ua.

grivone.ua не несе відповідальності за будь-які угоди, укладені між Користувачами при використанні grivone.ua.

Користувач несе відповідальність за відповідність Товару оприлюденним в Оголошенні характеристикам, а також за законність і можливість Продавця продавати даний Товар.

Всі претензії до Товару, змісту Оголошення, інформації Користувача в рамках укладених з таким Продавцем угод, вирішуються Продавцем своїми силами  і  за свій рахунок, без участі grivone.ua, оскільки grivone.ua не є учасником таких Угод.