Інструкція по здійсненню імпорту

В процесі імпорту вся інформація по Вашим оголошенням завантажується на сайт grivone.ua автоматично. Це дозволяє не тільки заощадити ваш час на додавання інформації про продаж нерухомості, авто, речей, взуття, бізнесу та послуг, тварин і іншого.

ЯКІ ФОРМАТИ ІМПРОТА МИ РОЗУМІЄМО / ​​ПРИЙМАЄМО?

Формат CSV

Формат Yandex.Market (YML формат) — розроблений Яндексом і заснований на стандарті XML

Формат YML надає більше можливостей і переваг, ніж формати XLS, CSV. За допомогою даного формату ви зможете автоматично завантажувати всі товари з вашого інтернет магазину. Досить вказати посилання на ваш XML фід. Детальніше читайте тут. Власний формат.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ XML ІМПОРТУ?

Скласти XML-файл згідно з нашими технічними вимогами. Для прикладу можете ознайомитися зі зразком готового фіда, cкачати його можно при запиті на пошту info@grivone.ua. Викласти цей файл на свій сервер, для того, щоб його можна було отримати по протоколу HTTP; URL фіду повинен бути постійним. У разі виявлення помилок, ознайомтеся ще раз з технічними вимогами. При коректному проходженні перевірки фіда — всі ваші оголошення автоматично завантажити на наш сайт grivone.ua.

УМОВИ ДЛЯ КОРЕКТНОГО ІМПОРТУ:

Фід повинен містити актуальні дані, тобто саме ті, які повинні знаходиться на сайті по закінченню XML-імпорту: якщо ви знищите оголошення з фида — після сінхроніхаціі воно зникне з «опублікованих»; якщо внесете правки — вони будуть відображені в оголошеннях на нашому сайті; В даних не допускається присутність HTML-тегів; Якщо у Вас виникають питання на будь-якому етапі роботи з сайтом, Ви можете звернутися заповнивши спеціальну форму в службу підтримки через зворотний зв'язок.

Завжди раді Вам допомогти.

Інші запитання з цього розділу