06.11.2019 в 21:36

Що потрібно знати про правила розміщення оголошень?

Як швидко продати товар або послугу в мережіі отримати високі доходи? Відповідь на це питання сьогодні цікавить тисячі українців. Однак, для того, щоб оголошення було ефективним слід дотримуватися основних правил розміщення оголошень.

Основними правилами розміщення ефективних оголошень є:

Підзаголовки;

Підзаголовки є основним ключем для залучення Клієнтів. Правильний підзаголовок в оголошенні повинен бути максимально лаконічним і рекламним. Слід пам'ятати, що саме з підзаголовка починається інтерес до Вашої пропозиції. Правильною назвою для підзаголовка стане «Шафа-купе», неправильним стане підзаголовок «Шафа-купе не дорого, Київ». Місто необхідно вказувати виключно у формі подачі оголошення.

Контакти;

Вся контактна інформація повинна бути достовірною і активною. У тому випадку, якщо контакт прив'язаний до програми Viber або WhatsApp, це буде тільки додатковим плюсом, який викличе довіру у потенційного Клієнта. Крім того, всі контакти необхідно подавати тільки в формі оголошення. Не дублюйте контакти в тексті оголошення, це лишнє.

Текст;

Текст оголошення повинен бути лаконічним і зрозумілим. Не використовуйте довгих, незрозумілих фраз. Чітка, зрозуміла і позитивна інформація зацікавить Клієнта і викличе бажання зв'язатися з Вами. Крім того, уникайте приставки «не» в тексті оголошення. Згідно, дослідженням формулювання «не був у використанні» гірше сприймається, ніж просто слово «новий» або в «відмінній якості».

Фото.

Використовуйте тільки свої фотографії. Якщо Ви хочете продати своє плаття на дошці оголошень, то демонструйте фото саме Вашої пропозиції. Фото, викачане з Інтернету не викликає довіри. Крім того, подбайте про чіткий збіг кольорів товару. Фотографія повинна точно передати колір одягу або іншого товару. Тому не робіть зйомку на телефон. Професійна фотосесія на хорошу камеру все одно буде в рази краще.

Розпочати успішний Інтернет-бізнес і правильно розмістити своє перше оголошення Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо зареєструватися на дошці оголошень GrivOne.ua