10.09.2019 в 14:07

Секрети продажів. Як навчитися продавати в Інтернеті?

Сьогодні, Інтернет є основою для укладення швидких і вигідних угод не виходячи з дому. Однак для того, щоб стати Майстром своєї справи і отримувати швидкі доходи від онлайн-продажів необхідно вміти правильно продавати.

ТОП 5секретів швидкого продажу товарів на дошці оголошень:

Як створити ефективну пропозицію на дошці оголошень?

Ефективність пропозиції в мережі на пряму залежить від категорії товару. Саме тому, перед тим як створювати оголошення, подивіться аналогічні оголошення Ваших «Конкурентів». Презентація оголошень косметики, радикально відрізняється відпропозицій продажу техніки. Тому впершу чергу уявіть Вашого потенційного клієнта і створіть оголошення спеціально для нього. Крім того, подбайте про рекламні підзаголовки. Хороший підзаголовок на дошці оголошень повинен максимально лаконічно передати всі переваги Вашого товару і викликати довіру до Вашої пропозиції. Правильним стане підзаголовок: «Оригінальна пудра Dior з Німеччини». Неправильним стане підзаголовок: «Пудра недорого». Ваш підзаголовок повинен викликати інтерес і бажання купити у самого себе. Тільки тоді оголошення буде ефективним.

Як ставити ціни на товар на дошці оголошень?

Ціна товару — це головний етап будь — якої угоди в Інтернеті. В першу чергу дізнайтеся точну вартість Вашого товару в магазині. Якщо він абсолютно новий, відніміть 10%, якщо він в хорошому стані, то забирайте 20%. У разі виявлення дефектів, вказуйте їх в оголошенні, з позначкою можливий торг/обмін. Не забувайте, що правда в онлайн — продажах— основа ефективних угод, без скарг з боку Клієнтів в центр клієнтської підтримки дошки оголошень.

3. Які робити фото для Інтернет продажів?

Фото Вашої пропозиції повинні бути тільки професійним. Відеоогляд товару в режимі реального часу стане приємним бонусом для Вашого Покупця.

4. Як мотивувати Клієнта на купівлю?

Акції — найдієвіший метод Інтернет продажів. Саме тому, якщо до Вашої пропозиції буде додаватися приємний бонус, це викличе однозначно інтерес. Згідно з дослідженнями, новий купальник + парео в якості подарунка, не залишаться непоміченими.

5. Оплата і доставка.

Залиште Клієнту можливість вибору варіанта оплати і доставки. Це завжди розташовує довіру. Не наполягайте на передоплату. Надайте варіант оплати післяплатою в будь-яке поштове відділення. Такий сервіс в обслуговуванні викличе довіру.

Продавайте завжди якісні товари, виставляйте середні ціни, робіть професійні фотографії і освоюйте Інтернет бізнес разом з GrivOne.ua