09.10.2019 в 22:46

Як швидко продати речі без ризиків?

Онлайн-шопінг є істинним must have для кожного, хто мріє стильно одягнутися, не виходячи здому. Безліч пропозицій модного одягу дають можливість отримати бажану обновку всього в один клік.

Для того, щоб Інтернет-бізнес став прибутковим заходом, дуже важливо правильно подати свою пропозицію в Інтернеті і швидко продати одяг без ризиків.

Основними правилами для швидкого продажу одягу є:

Фото;

Для того, щоб Ваша пропозиція швидко знайшла свого покупця, подбайте про якість фото. Оптимальним вибором стане професійна предметна фотозйомка. Для фотосесій одягу найкращим вибором стане зйомка на манекені, а також на рівній поверхні в стилі Instagram. Якісна фотографія одягу в оголошенніз можливістю наблизити зображення, забезпечить 90% успішних продажів.

Заміри;

Одяг — це специфічна група товарів. Саме тому прямо в оголошенні вказуйте точні розміри. Така інформація прискорить процес продажу, а також заощадить Ваш час. Вам недоведеться відповідати на безліч повідомлень і надавати кожному потенційному Покупцю виміри та інші характеристики одягу.

Правдива інформація;

Якщо одяг має дефект, сміливо вказуйте його і пропонуйте знижки. Чесність продавця розташує Покупця і дозволить заощадити час і нерви.

Контакти;

Правдива контактна інформація — запорука успіху. Саме тому, надавайте Покупцеві свої контакти і давайте посилання на соціальні мережі з пропозицією інших продажів. Така інформація в поєднанні з якісним фото і чесним описом товару не викличе підозр.

Оплата доставки;

Інтернет бізнес— це робота з людьми, які можуть бути різними. Для того, щоб убезпечити себе від непорядних Клієнтів попросіть потенційного Покупця частково оплатити доставку товару. Зацікавленого Клієнта такапропозиція не «злякає» і угода буде успішною.

Ведення переговорів;

Успішний бізнес починається з переговорів. Тому уникайте шаблонних фраз і уважно слухайте свого Клієнта. Основна Ваша мета переконати Покупця в якості Вашої пропозиції. Якщо Ваш товар не підходить, пропонуйтете, що у Вас є ще. Цілком ймовірно, що Клієнту так само потрібно пальто або сумочка.

Використовувати надійний майданчик для швидкого продажу одягу в Інтернеті Ви зможете на дошці оголошень GrivOne!