03.09.2019 в 14:36

Як правильно продавати електроніку на GrivOne?

З розвитком передових технологій і глобалізацією мережі Інтернеті, онлайн-шопінг набуває якісно нових масштабів. Можливість швидко і взручному форматі замовити товар збудь-якої точки світу робить Інтернет істиною знахідкою для мобільних людей.Особливою популярністю в мережі, користуються пропозиції з продажу електротоварів.

Основними правилами для швидкого продажу електроніки в мережі є:

Формуємо «технічне» оголошення;

Електроніка— це специфічна група товарів. Саме тому, створюючи оголошення, слід приділити особливу увагу технічним характеристикам пропозиції. У тому випадку, якщо Ви хочете продати iphone 7 або ноутбук, максимально детально описуйте технічні характеристики товару. Їх можна завантажити з сайту-виробника. Так само в оголошенні необхідно вказати стан і наявність або відсутність дефектів. У разі потреби зміни екрану або наявності подряпин — вказуйте цю інформацію. Це допоможе уникнути неприємних ситуацій з Покупцем.

Ставимо «правильні» ціни;

Формування ціни на електроніку залежить від багатьох факторів. Це, перш за все, бренд, загальний стан і термін експлуатації товару. Навіть якщо Ви хочете дуже швидко продати електроніку, не ставте низькі ціни. Це відлякує Покупців. Ціни повинні бути середніми. Саме тому, перед тим, як ставити ціну вивчіть ринок. І вибирайте середній варіант ціни, уникаючи круглих чисел. Крім того, не забувайте про можливий торг. Покупці завжди люблять поторгуватися.

Фото та відео огляди;

Ефективна пропозиція — це реальна пропозиція. Тому робіть відео і професійні фото Вашої техніки в режимі реального часу. Не ставте викачане фото нової моделі товару з магазину і не робіть таке фото «головною». Реальне фото електроніки на дошці оголошень приверне увагу до Вашої пропозиції, викличе інтерес і бажання зателефонувати.

Ведення переговорів.

У процесі ведення переговорів не вмовляйте Клієнта. Будувати спілкування слід в дусі рекомендацій. Доброзичливий і культурний діалог у формі поради залишитьприємне враження і викличе бажання укласти угоду.

Дотримання базовихправил продажів техніки в Інтернеті допоможе Вам швидко і вигідно продати будь-який товар. Не забувайте вибирати правильні категорії, а так само формувати рекламні підзаголовки для розміщення оголошень. Це допоможе Вашим Клієнтам швидко знайти бажаний товар. Підзаголовок оголошення: «Новий iphone 7 c гарантійними документами» однозначно викличе інтерес.

Швидких і ефективних продажів якісних товарів разом з командою GrivOne.ua