17.08.2019 в 14:55

Як правильно продавати автотранспорт на GrivOne?

Продаж автотранспорту в Інтернеті— це відповідальний процес, який передбачає не тільки точну орієнтацію в предметі пропозиції, але і в «тонкощах» швидких продажів в мережі.

Основними правилами для швидкого продажу автотехніки в мережі є:

Виставляємо «правильні» ціни;

Ні для кого не секрет, що автомобільоднієї і тієї ж моделі і одного і того ж року випуску коштує по-різному. Саме тому, варто в першу чергу провести моніторинг ринку і знайти аналогічне оголошення. Крім того, слід точно орієнтуватися в перевагах автомобіля. Зверніть увагу на пробіг (машина з пробігом менше 100 тисяч кілометрів завжди коштує дорожче) комплектацію, тюнінг, країну-виробника, об’єм двигуна і трансмісію. На цінову політику так само вплине кількість власників і наявність сервісної книжки. Після об'єктивної оцінки Вашої пропозиції, виставляйте ціну на кілька сотень доларів нижче, ніж у оголошення про продаж аналогічної машини і завжди залишайте місце для торгу.


Формуємо ефективне оголошення;

Оголошення про продаж автомобіля — ключ до майбутньої операції. Ви повинні зацікавити Клієнта не тільки хорошою ціною, а й самим оголошенням. Головне правило — говорити тільки правду.


Ефективне оголошення про продаж автомобіля на дошці оголошень має в себе включати наступні пункти:

Базова інформація;

На цьому етапі необхідно вказати модель, рік випуску, колір і технічні характеристики автомобіля.

Комплектація;

Детально опишіть всі опції і додаткове оснащення автомобіля. Це може бути новий шкіряний салон, підігрів сидінь, подушки безпеки та інші «плюси» Вашого авто.

Нові деталі;

У тому випадку, якщо Ви протягом двох років замінили деталі, сміливо це вказуйте.

Акції;

Подарунки люблять усі. Тому, якщо при продажу автомобіляв комплекті буде пара нових шин або нові інструменти, вкажіть це окремим пунктом.

Фото і відео;

Професійні фото — основа сучасних оголошень. Тому для фотосесії, вибирайте тільки професійну камеру. Крім того, ефективність оголошення про продаж автотранспорту в Інтернетіпідвищить наявність відеозйомки, яку так само можна продублювати в соціальних мережах. Таке оголошення не залишиться непоміченим і Клієнти не змусять себе довго чекати.

Насолоджуйтесь швидкими продажами автотранспорту разом з командою GrivOne.ua