08.08.2019 в 16:28

Безпека угоди

Що може бути краще швидкої купівлі в самому зручному форматі? Ні для кого не секрет, що Інтернет давно вже став основним місцем для активного шопінгу. Красиві фотографії, фірмові товари, доступні ціни та формат покупок «не виходячи з дому» зробили онлайн-шопінг популярною ідеєю для сучасного дозвілля. Однак, як і в будь-якому шопінгу в Інтернеті є свої «підводні камені».

Основним питанням, яким задаються в процесі шопінгу в мережі, це гарантія безпеки угоди. Саме тому, слід при замовленні товарів в Інтернеті звернути увагу на наступні чинники:

Продавець;

Для того, щоб шопінг в Інтернеті був безпечним слід замовляти товари тільки у надійних Продавців. Для цього, необхідно звернути увагу на сам Інтернет магазин. Хороший Продавець має не тільки реальну контактну інформацію, а й відділ логістики і центр підтримки клієнтів. Зазвичай після підтвердження покупки, представники Інтернет магазину зв'язуються з Покупцем для підтвердження замовлення і рекомендують кур'єрську доставку або доставку до відділення пошти з можливістю декількох способів розрахунку. Прита кій постановці бесіди Продавець є надійним.

Уразі покупок у приватних Продавців на дошці оголошень необхідно звернути увагу на наявність додаткових активних оголошень, період перебування на ресурсі, а так само на можливість оплати товару при отриманні. У випадку соціальних мереж, дивіться на кількість відгуків і підписників. Якщо сторінка активна з великою фотогалереєю та великою кількістю друзів, то такий Продавець буде надійним.

Варіанти оплати;

В процесі онлайн-шопінгу у Клієнта завжди повинен бути вибір варіанту оплати товару. Якщо Продавець наполягає на повній або частковій передоплаті товару перед його відправленням, то є великі ризики неотримання покупки. Саме тому, завжди варто запропонувати варіант післяплати і подивитися на реакцію Продавця. Порядному Продавцеві не складе труднощів відправити Вашу покупку післяплатою на поштове відділення. В іншому випадку найімовірніше Ви зустріли афериста в мережі.

Якість товару.

Завжди варто просити додаткові фото продукції в режимі реального часу. Це особливо стосується покупки товару у приватних Продавців в Інтернеті. Вам повинні надати реальні фотографії, а так само повні виміри товару. Тільки після отримання цієї інформації продовжуйте переговори. Крім того, зверніть увагу на відгуки та на кількість успішних угод. Хороший Продавець, який веде активну торгівлю на популярному Інтернет ресурсі, завжди викликає довіру.


Знайти надійних Продавців в Інтернеті і укласти безпечні угоди в режимі онлайн Ви зможете в будь-який зручний для Вас час на дошці безкоштовних оголошень GrivOne.ua